לספרה פורץ הדרך של קת'רין מוריס "השמיעי קולך", מקום מרכזי בהעלאת המודעות לשיטות הטיפול באוטיזם.  ספר זה נתן להורים רבים תקווה והצביע על הדרך שבה יוכלו לעזור לילדיהם.  אוטיזם אינו גזר דין מוות ואף לא מאסר עולם!  עם טיפול מוקדם ונכון, כל ילד יוכל להתקדם ולתפקד טוב יותר.

מייסדי עמותת תומי – שאלו את השאלה המובנת מאליה – למה שלהורים ישראלים לא תהיה גישה לאותו מידע שעשוי לעזור לילדיהם, בשפה העברית?

אנו מקווים שספר זה ועבודתנו במסגרת העמותה יסייעו להורים ולילדיהם למצוא מזור למסתורין הנורא שנקרא אוטיזם.

 

"מי יודע, באמת, מתי הופיע הסימן הראשון לכך שאן-מרי מתחילה לגלוש מאתנו באיטיות לעבר עולמה. האם זה היה במהלך אותה מסיבת יום הולדת? לפניה? אחריה? אני מניחה שהשאלה הנכונה היא מתי אנחנו שמנו לב לסימן הזה? דברים נוטים להתבהר בדיעבד ולא בזמן שעוברים אותם."

 

היא היתה ילדה יפהפיה, עם שבריריות מלאת חן.  בשנתה הראשונה היא קלטה מילים, חייכה, צחקה, ולמדה ללכת.  אבל אז אן-מרי החלה להיות מכונסת בעצמה.  וכאשר ילדתה הקטנה איבדה את המילים שידעה, בכתה ללא הפסק, והראתה חוסר עניין מוחלט בסובבים אותה, קת'רין מוריס לקחה אותה לרופאים שנתנו לה את  האבחון השובר והנורא: אוטיזם.

 

במאמציהם הנואשים להציל את בתם, הוריה של אן-מרי צללו לתוך חלום בלהות של תקוות שווא, "נסי מרפא", והאשמות מרתיחות שהם אלה שגרמו את האוטיזם.  לבסוף אן-מרי ניצלה וניצחה את האוטיזם בעזרת טיפול התנהגותי אינטנסיבי.

 

השמיעי קולך הוא תיאורה המדהים של אם על הדרך בה משפחתה גברה על האוטיזם.  זהו ספר בלתי נשכח הכתוב בצורה מרגשת, זורמת, ואינפורמטיבית.

 

"סיפור מרומם ומלא חיים... המציע כוחות חדשים להורים המסרבים לוותר על ילדיהם האוטיסטים."  -   קירקוס ריוויוס 

(Kirkus Reviews)

 

"יוצא מן הכלל...נוגע ללב... חבל הצלה למשפחות בנסיבות דומות."

  -  לייבררי ג'ורנל 

(Library Journal)

 

"סיפור אוניברסלי על תקווה, אהבה חסרת פשרות של הורים, עבודה קשה, ובסיומו ניצחון מוחלט."   -   הבוסטון גלוב

(The Boston Globe)

 

"השמיעי קולך" יצא לאור בהוצאת ספרית פועלים ועמותת תומי.  הספר ניתן להשגה בכל חנויות הספרים וכן ישירות מעמותת תומי

 

ניתן לשלוח המחאה לפקודת תומי על סך 70 שח

 ( 65 + דמי משלוח 5) לכתובת: עמותת תומי

אחימאיר 10/24 תל אביב 69126  טלפון: 6437398-03

http://www.tomi.org/